20091217

aranılan kişiye ulaşamamaknedennedennedennedennedennedennedennedenneden

kalbini kırmak gibi olmasın ama, yalan söylediler sana..neden bana aşıksın?
demenin saçmalığını, ben bugün öğrendim evet.

neden?
demenin saçmalığınıysa, yıllar önce. çok yıllar önce. bir gece hem de. çok uzun zamanlar ve yollar ve aşklar ve yaşamlar önce.

peki.. neden.. hala..

kalbini kırmak gibi olmasın ama, yalan söylediler sana .

11 yorum:

massacredmyself dedi ki...

neden sorusunun cevabı olmaması en büyük sırdır aslında... kendi içinde yaşar gerçekliği ama insanoğlu bir türlü inanmak istemez bu gerçekliğe :)

~melody~ dedi ki...

bir noktadan sonraysa susmaya başlıyor insan. bildiklerini susmaya en çok.
belki içimizde biryerlerde saklı bütün bu neden? sorularımızın cevapları. belki inanmak ve bilmek istemeyen bizlerizdir sadece..
sanırım bunu bilmek içimi rahatlatırdı.

yorum yaptığın için çok teşekkür ederim sevgili massacredmyself (:

massacredmyself dedi ki...

susmaya başladığını sanırsın ama susmazsın... sen sustuğunu düşünsende beynindekiler susmana engel olur... geceler kabusa dönüşür, 2 dk uyumak için neler yaparsın ama olmaz, beyninde susturamadığın düşüncelerle kilitlenip kalırsın... "neden" böyle bir şeydir :)

rica ederim melody :)

~melody~ dedi ki...

dün gece tüm bu dediklerin oldu sevgili massacredmyself.. saatlerdir gözümü kırpmıyorum yada yemek yemiyorum. herşey midemi bulandırıyor.. neden çok ağır birşeymiş .. cidden öyleymiş..

massacredmyself dedi ki...

en fazla 1 sene sürer hatta 1 sene bile değil... alışıyorsun zamanla... beynindeki sorulara cevap bulmaya çalıştıkça eriyorsun... neden beni buldu diyorsun... kafayı sıyırmaya kadar geliosun ama ne oluyo bir gece bir an bıçak gibi kesip atıorsun herşeyi... beklee... herşey bi gün son bulucak ve huzura o zaman ulaşacaksın melody

~melody~ dedi ki...

3 sene geçti ve ben.. ve ben yapmamam gereken şeylere bulaştım sanırım.. birilerini düşünmekten bize sana bana ona ne zaman sıra gelecek sevgili massacredmyself. kendimi sorguluyorum. neden demeye varmıyor bile dilim aslında. delirmekten korkuyorum.
eh bir aşk acısı denemez buna. olsa olsa bir intahar.. yalnızca.

massacredmyself dedi ki...

hyr intahar değil bu...bile bile acı çektirmeyi seviyoruz beynimize, bedenimize nedeni bu... acı= haz...

~melody~ dedi ki...

mazoşist mi deniyor bizim gibilerine.. (:

massacredmyself dedi ki...

evet :) doğru bir teşhis

Adsız dedi ki...

eğer bu sadece bir -sadece- aşk acısı olsaydı çoktan ölmüştük sevgili melodi. bu bi zamanlar daha farklı birşeydi, bence sonradan sonradan ulaşılmazlığa ve bu türlü bir özel bişeye dönüştü. şimdiki adını hiçkimse koyamaz. halden anlayanlar.. sadece yaşayanlar bilebilir. en azından artık bunlardan biraz sıyrılmış gibisin. hissettim sanki.

~melody~ dedi ki...

çabalıyorum sevgili adsızcığım. ne olduğu umrumda bile değil. öyle.. öyle giden öyle bırakıverdiğim ipin ucunu.. belkide ilk defa sonu başı ne diye düşünmediğim.. belki de ilk hatam.. umrumda değil :)