20100504

ps:

bilmiyorum sanırım karışık kafam. kendi hayatım, başkalarının hayatları, kimlikler, nefesler, insanlar. bozulmuş psikolojiler ve mutluluklar. ben nedense bir arada gibiyim. bir boşlukta yüzüyor gibiyim. bunun büyük bir doyumu ve aynı zamanda büyük bir eksikliği var. tüm bu kelimeleri yaratan budur belki de. arayış.

2 yorum:

Peyton Sawyer dedi ki...

Ben de sürekli bir arayış içindeyim...En iyisi,en güzeli,en istediğim gibisi olsun diye,kısacası mutlu olabileyim,tatmin olayım diye bazen kaçırıyorum elimdeki iyileri ama arayışıma bir türlü son veremiyorum...Belki senin arayışın farklıdır ama eminim içinde biraz da olsa benimkine benzer bir şeyler vardır:)

~melody~ dedi ki...

(: benimki sanırım bir noktada ayrılabilir bu dediklerinden. kendim için en iyiyi aramak bile değil bu. genel bir iyi anlayışı bile denebilir. yani tamam, evet, tabiki bir melek falan değilim. öyle olmaya da çabaladığım yok ama. bir anlam arayışı gibi bu sevgili peyton sawyer, en koca anlamsızlıklar içinde, en sıradan şeyler içinde, bir anlam olsun arzusu bu. ve bulamamanın hüznü çoğu kez. ve çoğu kez bir şeyleri yaşamaktan yoksun kalmak. anlamsızları yüzünden. sanırım bu konuyu çok fazla zorluyorum.

keşke o keskin çizgi daha da yumuşasa. daha düz bir mantıkla bakabilsem yoluma ve her şey daha güzel olsa. (: