20111015

pro hegesias

simdi cok alakasiz bir seyden bahsedecegim. bunu onemsemeyecegini biliyorum. nereden deme, biliyorum.
ne renksiz. hayir. yalnizca benimki degil.
bazen buna paralel giderken. ya oyleyse`nin verdigi bi ic kararticilik. hani bilirsin ki inanirsin sen her seye. sen zaten cok okursun. senin imkanli ve imkansizin, senin aklinin alabilecegi ve alamayacagi seyler normal duzene dik bir aci. ne renkli. hayir. yalnizca ben ve benimki. degil. hayat. alkol. hayal. guzel. kafa. soylu. iste buna da algida secicilik diyorlar
bu gece bir guzel icecegim. prag sokaklarinda. absinthe icecegim para bulursam eger. bulamazsam sadece billaya gider ve 1 liralik biralara danisirim ben de. onlarla konusmak ne kadar guzel oluyor bazen. sonra ben ne zaman metroya binsem hep satanistleri dusunurum. neden dersen bilemem sonra insanlara bakarim ama insanlar bunu garipser. neden oyle bilmiyorum .ben sadece bakmak istemistim bayim bunun sizi oldurecegini sanmiyorum.demek istiyorum. belki de buralarda bir yerdesindir. iyi bir seyler okuyorsundur simdi ve guzel de iciyorsundur. yo belki de cok dayanikli degilsindir alkole belki seni esir alsin istiyorsundur.belki sen de sadece yasamak istemiyorsundur belki sen yasarkenki olumu tatmak istiyorsundur.
cunku dahil olman gereken bir nokta var ve ben cok iyi biliyorum. sadece senin icin, serefe
Jude.

7 yorum:

StummScream dedi ki...

İnsanların gözlerinin içinde yaşamak ister bazen insan ama kimse gözlerine bakmadığı için ya ekran karşısında ya da şişenin dibine bakarken geçip gider hayat.

piktobet dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
bir çığlık atsam duyulur mu ? dedi ki...

o kadar hoş bir tarzın var ki tebrik ediyorum 17 yaşında olduğunu duydum doğru mu bilmem ezgicim ama bu küçük yüreğe bu kadar güzel şeyler sığdırmana ayrıyeten hayran kaldım. kendinle konuşur gibi ama sıradan olmayan bu güzellikler için çok t.ediyorum. bloguma beklerim seni de. yüreğine sağlık.. İSTİRİDYE'DEN..

Adsız dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=P2z5Yckj4mI

bırak dedin..bıraktım işte..

şerefe..

istanbul

Hegesias dedi ki...

susanların, 'söz'e artık iman edemeyenlerin şerefine.

Jude dedi ki...

artik ondokuzuma dogruyum

korkuyorum bir gun insanlar butun bunlari garipsemeyecek

bana sevimli bir anlayis duygusuyla yaklasmiyor olacaklar

her sey katilasicak, zaman bukulecek az biraz

her sey soylendigi gibi, yazildigi gibi olacak
diye bazen
korkuyorum

yine de susmak kotudur di mi hegesias, bunu bana bir gun bir melek soylemisti

Hegesias dedi ki...

Susmak kötü Jude, ama kaçınılmaz da. Ne yaparsın, anlı şanlı zaman derler ona; sözü anlamsız kılar, susmaktan başka yol bırakmaz.